Realizujemy zamówienia specjalne i jesteśmy otwarci na różne formy współpracy! Skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy lub mail info@soyco.pl 

FIRMY

Upominki firmowe: świąteczne, jubileuszowe, reklamowe

Naturalne świece zapachowe Soyco, jako prezenty okolicznościowe dla partnerów biznesowych, klientów oraz pracowników. Na zamówienie wykonamy dedykowane świece z Twoim logo, w wybranej pojemności, zapachu oraz specjalnym szkle. Zapewniamy niezmienną jakość i wyjątkową recepturę - ręcznie wykonane z wosku sojowo-kokosowego i olejków eterycznych, mające działanie aromaterapeutyczne. Wegańskie i w 100% naturalne świece zapachowe Soyco zaspokoją nawet najwybredniejsze gusta i pozostaną na długo w pamięci, budując pozytywny wizerunek Twojej firmy.

UROCZYSTOŚCI

Upominki dla gości: ślubne, weselne, komunijne, na chrzest, urodziny

Naturalne świece zapachowe Soyco, jako elegancki, wyjątkowy, a przy tym praktyczny pomysł na prezent dla gości, który nie zostanie schowany do szuflady. Choć upominki na uroczystościach nie są obowiązkowe, to w ostatnich czasach stały się ich nieodzownym elementem. Naturalna świeca zapachowa dedykowana pod Twoje wydarzenie, w wybranej pojemności, zapachu, specjalnym szkle oraz spójnej kolorystyce na etykiecie z pewnością sprawi wielką przyjemność Twoim najbliższym. Zapewniamy naszą niezmienną jakość i recepturę - ręcznie wykonane z wosku sojowo-kokosowego i olejków eterycznych, mające działanie aromaterapeutyczne. Wegańskie i w 100% naturalne świece zapachowe Soyco w zaciszu domowym gwarantują gościom moc wspomnień z Twojej uroczystości.

SKLEPY, GABINETY KOSMETYCZNE, SPA, HOTELE

Sprzedaż wyjątkowych, naturalnych świec zapachowych Soyco

Jeśli interesuje Cię sprzedaż naturalnych świec Soyco w Twoim sklepie lub chcesz umilić czas swoim klientom, dzięki naturalnym zapachom, mającym działanie aromaterapeutyczne, napisz do nas, a my przygotujemy ofertę dedykowaną Twoim potrzebom.