Jesteśmy polską marką, która ręcznie tworzy niezwykłe naturalne, wegańskie świece zapachowe. Ich piękno leży w prostocie - są ręcznie nalewane z unikatowego wosku sojowo-kokosowego i olejków eterycznych. To więcej niż tylko świece, to małe dzieła sztuki, które wypełniają każde wnętrze ciepłem, przyjemnym zapachem, a przy tym mają działanie poprawiające samopoczucie.

Kochamy naturę i dlatego korzystamy wyłącznie z naturalnych składników. Nasze świeczki są wolne od sztucznych barwników, stabilizatorów i substancji chemicznych, co czyni je bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska. Paląc je, nie tylko tworzysz magiczną atmosferę, ale także dbasz o swój dom i przyrodę.

Minimalistyczny wygląd świec sprawia, że pasują one do każdego wnętrza. Ich design jest elegancki, ale prosty, dzięki czemu świece stają się zarówno piękną dekoracją, jak i źródłem relaksu i odprężenia.

Soyco to nie tylko marka, to także filozofia życia - wartościowe, naturalne produkty, które dodają magii i piękna do codzienności. Przywołaj atmosferę spokoju i harmonii dzięki Soyco.

„Jakość jest naszym priorytetem. Stawiamy na najwyższej jakości surowce i staranne wykonanie, aby klienci odczuli różnice i doceniali nasze produkty".