Soyco, to polskienaturalne świece zapachowe w szkle, z wosku sojowo-kokosowego i olejków eterycznych. 

Zwracamy szczególną uwagę na wysoką jakość naszych wyrobów. Korzystamy tylko z bawełnianych, organicznych i w pełni wegańskich knotów, wolnych od ołowiu. Podczas produkcji wykorzystujemy tylko naturalne olejki eteryczne oraz specjalnie dobraną mieszankę wosków. Ręcznie wylewane świece sojowo-kokosowe to unikalny produkt na naszym rynku. Wierzymy w społeczną odpowiedzialność biznesu dlatego kontrolujemy, aby nasi dostawcy przestrzegali zasad ochrony praw człowieka i zrównoważonego rozwoju. Jako polska marka dbamy o krajowy rozwój przedsiębiorczości, wykorzystując szkło z naszych hut.

Naturalne, intensywne świece zapachowe Soyco doskonale nadają się do aromaterapii – sztuki poprawy psychicznego i fizycznego samopoczucia za pomocą naturalnych olejków eterycznych. Wielu producentów wykorzystuje zwyczajne olejki zapachowe. Jednak, aby aromaterapia była skuteczna, niezbędne są w pełni naturalne składniki. Jako nieliczni przy produkcji świec wykorzystujemy czyste olejki eteryczne. Korzystając z nich na co dzień, przywrócisz harmonię, relaks i wewnętrzy spokój. Wybierz świecę dostrojoną do pory dnia i ciesz się efektami, które wniesie do Twojego życia aromaterapia.

Świeczki zapachowe Soyco, a właściwie duże świece zapachowe Soyco - duże, ponieważ są o pojemności aż 365 ml, wyróżniają wyjątkowe, intensywne, sensualne i ekskluzywne zapachy, które pobudzają, relaksują, odprężają oraz regenerują. Wizualnie swoim minimalizmem wkomponują się w każde wnętrze, tworząc przytulny i nastrojowy klimat. Korkowa pokrywka wraz z lnianym woreczkiem dodają nietuzinkowego stylu. A skoro mowa o lnianym woreczku... naturalne świece zapachowe Soyco są idealnym pomysłem na prezent. Wybierz zapach oraz dobierz kartkę okolicznościową, złóż życzenia i spraw przyjemność bliskiej osobie. 

W okresie letnim do naszej oferty dołączył w 100% naturalny, a przy tym skuteczny odstraszacz na komary i kleszcze, czyli spray Anty Komar. Przepiękny, orzeźwiający, wakacyjny, kojący zapach oparty na olejkach eterycznych, działa odstraszająco na komary oraz kleszcze, a przy tym poprawia nastrój.

Współpracujemy