Świąteczne woski zapachowe

Świąteczne woski w dwóch magicznych zapachach: mulled wine i gingerbread.

Mulled wine - grzaniec

Zapach czerwonego wina, żurawiny i kardamonu tworzy niepowtarzalną i zmysłową kompozycję, otulając Twoje zmysły i rozpalając wewnętrznie ciepło.

Gingerbread - korzenne ciasteczka

Nuty zapachowe karmelu, imbiru i wanilii tworzą niezwykłą harmonię aromatyczną, która pobudza zmysły i wywołuje uczucie ciepła i przytulności.

Nasze świąteczne woski zapachowe, to nie tylko doskonały dodatek do kominka, który rozpala ciepłe płomienie i wypełnia przestrzeń pięknym zapachem, ale także wspaniała dekoracja choinkowa. Dzięki specjalnie zaprojektowanej dziurce, możemy przewiązać wosk sznurkiem i zawiesić go na choince, dodając magii, piękna oraz unoszącego się zapachu do świątecznej atmosfery.

Woski zapachowe od Soyco, są doskonałym pomysłem na prezent. Każdy komplet zawiera 3 woski: choinkę, bombkę oraz gwiazdkę, o łącznej gramaturze aż 100 gram. 

Woski są starannie zapakowane, z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu zestaw jest już gotowy do podarowania. Do opakowania dołączona jest instrukcja używania wosków zapachowych. Każdy wosk jest już przewiązany sznurkiem.

All comments