Dzień Kobiet

Na Dzień Kobiet wybraliśmy nasze bestsellery, które z pewnością zapadną w gusta każdej Kobiety, będąc przy tym wspaniałą namiastką nadchodzącej wiosny.

No. 1 Early Bird - trawa cytrynowa, drzewo herbaciane, lawenda

To zapach energetyczny, pobudzający i orzeźwiający. Olejki eteryczne poprawiają koncentrację, dostarczają energii, wprawiają w dobry  nastrój, a przy tym przynoszą rozluźnienie i uczucie spokoju oraz relaksu.

No. 3 Brisky Soud - pomarańcza i cedr

To zapach soczyście - balsamiczny, który regeneruje, poprawia samopoczucie, a przy tym dodaje pewności siebie. Olejki zawarte w świecy rozładowują stres, usuwają niepokój i mają bardzo korzystny wpływ na dobre samopoczucie.

No. 5 Lullaby - lawenda, melisa

To zapach kojący, relaksujący, który uwolni od codziennych myśli. Olejki zawarte w świecy wyciszają, odprężają, dzięki czemu poprawiają jakość snu. 

No. 6 Seaside Soothe - rozmaryn, bergamotka, lawenda

To zapach przenoszący do krainy nadmorskich wzgórz, intensywny i koloński. Olejki zawarte w świecy łagodzą stres, ułatwiają koncentrację, uspokajają.

No. 7 Cheer Up! - grejpfrut, bergamotka, neroli, lawenda, pomarańcza

To zapach żywy, wibrujący, przywodzący na myśl soczyście-słodką, bujną i kwitnącą łąkę. Olejki zawarte w świecy poprawiają nastrój, dodają energii i relaksują.

Każda świeca jest o pojemności 365 ml i wystarcza do 50 h palenia. Pięknie zapakowana w lniany woreczek i tekturowe pudełko

All comments