Prezent na Walentynki

Walentynki, to coroczne Święto Zakochanych i choć miłość powinno okazywać się na co dzień, często w natłoku spraw i obowiązków zapominamy o tej oczywistości. Walentynki, to wspaniała okazja na celebrowanie uczuć! Masz już pomysł na prezent na Walentynki? 

Naturalna świeca zapachowa jest idealnym pomysłem na prezent na Walentynki. Świetnie sprawdzi się również, jako dekoracja, która blaskiem płomieni i wyjątkowym zapachom na bazie olejków eterycznych, stworzy romantyczny klimat, w trakcie walentynkowej randki. 

Olejki eteryczne mają działanie aromaterapeutyczne, dlatego decydując się na świecę Soyco, czyli w 100% naturalną, masz pewność, że dzięki niej stworzysz wspaniałą atmosferę, mającą wpływ na nastrój, emocje i uczucie przyjemności. 

Najbardziej romantyczna z naszych świec to No. 4 Be Harmony, czyli połączenie olejków eterycznych: drzewa sandałowego, drzewa różanego i geranium. Dzięki tej naturalnej kompozycji, świeca relaksuje, regeneruje, a co najważniejsze! Sprzyja atmosferze zmysłowości, to naturalny afrodyzjak! 

Obdaruj swoją drugą połówkę naturalną świecą zapachową Soyco, tworząc sensualny, walentynkowy wieczór. 

Wśród naszych zapachów znajdziesz zapachy równie odprężające i relaksujące, a nawet energetyczne!

No. 1 Early Bird: trawa cytrynowa, drzewo herbaciane, lawenda – świeża, pobudzająca i energetyczna świeca o soczystym zapachu!

No. 2 Bright Mind: mięta pieprzowa, eukaliptus, cytryna – mentolowy, orzeźwiający zapach, idealny na skupienie i koncentrację

No. 3 Brisky Sour: pomarańcza, cedr – regeneracyjna i wyciszająca świeca, wspierająca kreatywność i pobudzająca pozytywne nastawienie

No. 5 Lullaby: lawenda, melisa – wyciszająca, relaksująca, odprężająca i kojąca, idealna na dobranoc

Specjalnie na Walentynki przygotowaliśmy edycję limitowaną na romantyczne, różowe, welurowe woreczki, w które zapakowana jest każda świeca. Świeca zapachowa Soyco jest bez wątpienia idealnym pomysłem na prezent na Walentynki. 

All comments