Krem de la krem

Nasze świece znajdziecie w krem de la krem, czyli wyjątkowym sklepie z naturalnymi perełkami, prowadzonym przez Madzię, u której pomysł na utworzenie krem de la krem zrodził się z głębokiego przekonania o cudownych możliwościach tkwiących w naturze. Ta wiedza, połączona z wieloletnią kosmetyczną pasją i troską o ludzkie piękno, zdecydowała o założeniu sklepu z wyjątkowymi kosmetykami naturalnymi.

Madzia obiecała sobie, że najważniejsza w kosmetykach będzie skuteczność ich działania, przyjemność korzystania, a przede wszystkim widoczny efekt na  skórze i włosach. Dlatego osobiście wybiera sprawdzone, w pełni czyste i przede wszystkim efektywne składniki produktów. Nie znajdziesz u niej ulepszaczy, parabenów, silikonów, PEG-ów, SLS czy sztucznych barwników i zapachów.

Naturalne świece zapachowe Soyco dołączyły do kremowego grona, bowiem spełniają wszystkie punkty: nie zawierają ulepszaczy ani barwników, a skład opiera się na wosku sojowo-kokosowym, olejkach eterycznych i bawełnianych knotach.

Odwiedzajcie sklep krem de la krem: www.kremdelakrem.pl

Instagram: kremdelakrem.pl

Facebook: kremdelakrempl

All comments